Počasí

Město Kroměříž, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu na ulici Svatopluka Čecha v KroměřížiKoupaliště Bajda Kroměříž, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu na ulici Svatopluka Čecha v Kroměříži--
| Oblast | Kroměříž, Kroměříž |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 439
Identifikátor tohoto měřidla: 439
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 25.5.2026 v 21:40 | 21.1 °C |
| 25.5.2026 v 21:35 | 21.1 °C |
| 25.5.2026 v 21:30 | 21.1 °C |
| 25.5.2026 v 21:25 | 21.6 °C |
| 25.5.2026 v 21:20 | 21.6 °C |
| 25.5.2026 v 21:15 | 21.6 °C |
| 25.5.2026 v 21:10 | 21.6 °C |
| 25.5.2026 v 21:05 | 22.2 °C |
| 25.5.2026 v 21:00 | 22.2 °C |
| 25.5.2026 v 20:55 | 22.2 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 13.9 °C |
| Maximum | 25.7 °C |
| Průměr | 19.9 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.6 °C |
| Maximum | 29.4 °C |
| Průměr | 15.3 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.7 °C |
| Maximum | 29.4 °C |
| Průměr | 6.4 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
