Počasí

Ski areál U Sachovy studánky, Vzduch - dolní stanice
Teplota vzduchu3.6 °C
| Oblast | Beskydy |
| GPS | 49°24'53.49"N, 18°20'28.94"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 319
Identifikátor tohoto měřidla: 319
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.5.2026 v 22:40 | 3.6 °C |
| 12.5.2026 v 22:35 | 3.4 °C |
| 12.5.2026 v 22:30 | 3.3 °C |
| 12.5.2026 v 22:25 | 3.2 °C |
| 12.5.2026 v 22:20 | 3.3 °C |
| 12.5.2026 v 22:15 | 3.4 °C |
| 12.5.2026 v 22:10 | 3.4 °C |
| 12.5.2026 v 22:05 | 3.5 °C |
| 12.5.2026 v 22:00 | 3.6 °C |
| 12.5.2026 v 21:55 | 3.6 °C |
Statistiky údajů
| 12.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.2 °C |
| Maximum | 17.2 °C |
| Průměr | 8.2 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.2 °C |
| Maximum | 24.4 °C |
| Průměr | 11.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 35.6 °C |
| Průměr | 13.3 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -15.2 °C |
| Maximum | 35.6 °C |
| Průměr | 3.4 °C |
Úterý – 12.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

