Počasí

Ski areál U Sachovy studánky, Mokrá teplota WBT
Mokrá teplota WBT4.4 °C
| Oblast | Beskydy |
| GPS | 49°24'53.49"N, 18°20'28.94"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 450
Identifikátor tohoto měřidla: 450
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 14.5.2026 v 20:55 | 4.4 °C |
| 14.5.2026 v 20:50 | 4.3 °C |
| 14.5.2026 v 20:45 | 4.3 °C |
| 14.5.2026 v 20:40 | 4.4 °C |
| 14.5.2026 v 20:35 | 4.5 °C |
| 14.5.2026 v 20:30 | 4.5 °C |
| 14.5.2026 v 20:25 | 4.7 °C |
| 14.5.2026 v 20:20 | 4.5 °C |
| 14.5.2026 v 20:15 | 4.6 °C |
| 14.5.2026 v 07:30 | 2.7 °C |
Statistiky údajů
| 14.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.8 °C |
| Maximum | 4.7 °C |
| Průměr | 2.0 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 15.1 °C |
| Průměr | 5.5 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -2.8 °C |
| Maximum | 15.3 °C |
| Průměr | 5.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -15.8 °C |
| Maximum | 15.3 °C |
| Průměr | -0.1 °C |
Čtvrtek – 14.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

