Počasí

SkiAreál - Horský hotel Vsacký Cáb, Teplota
Teplota vzduchu--
| Oblast | Vsetínské beskydy |
| GPS | 49°22'29.04"N, 18°5'46.42"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 101
Identifikátor tohoto měřidla: 101
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 25.5.2026 v 21:40 | -40.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:35 | -40.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:30 | -40.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:25 | -40.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:20 | -40.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:15 | -40.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:10 | -40.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:05 | -40.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:00 | -40.0 °C |
| 25.5.2026 v 20:55 | -40.0 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -40.0 °C |
| Maximum | -40.0 °C |
| Průměr | -40.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -40.0 °C |
| Maximum | 10.1 °C |
| Průměr | -32.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -40.0 °C |
| Maximum | 19.7 °C |
| Průměr | -16.6 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

