Počasí

SkiAreál - Horský hotel Vsacký Cáb, Mokrá teplota
Mokrá teplota - rosný bod-0.1 °C
| Oblast | Vsetínské beskydy |
| GPS | 49°22'29.04"N, 18°5'46.42"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 103
Identifikátor tohoto měřidla: 103
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 26.5.2026 v 16:30 | -0.1 °C |
| 26.5.2026 v 16:25 | -0.1 °C |
| 26.5.2026 v 16:20 | -0.1 °C |
| 26.5.2026 v 16:15 | -0.1 °C |
| 26.5.2026 v 16:10 | -0.1 °C |
| 26.5.2026 v 16:05 | -0.1 °C |
| 26.5.2026 v 16:00 | -0.1 °C |
| 26.5.2026 v 15:55 | -0.1 °C |
| 26.5.2026 v 15:50 | -0.1 °C |
| 26.5.2026 v 15:45 | -0.1 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.1 °C |
| Maximum | -0.1 °C |
| Průměr | -0.1 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.1 °C |
| Maximum | -0.1 °C |
| Průměr | -0.1 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -40.0 °C |
| Maximum | 9.7 °C |
| Průměr | -0.1 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -40.0 °C |
| Maximum | 10.5 °C |
| Průměr | -1.6 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

