Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 373
Identifikátor tohoto měřidla: 373
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 19.5.2026 v 01:45 | 9.1 °C |
| 16.5.2026 v 01:40 | 6.6 °C |
| 15.5.2026 v 03:00 | 6.5 °C |
| 14.5.2026 v 22:00 | 6.5 °C |
| 14.5.2026 v 14:45 | 8.5 °C |
| 12.5.2026 v 19:45 | 4.8 °C |
| 12.5.2026 v 05:05 | 7.7 °C |
| 11.5.2026 v 22:15 | 14.6 °C |
| 10.5.2026 v 07:15 | 5.6 °C |
| 8.5.2026 v 03:15 | 8.8 °C |
Statistiky údajů
| 19.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 9.1 °C |
| Maximum | 9.1 °C |
| Průměr | 9.1 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 9.1 °C |
| Maximum | 9.1 °C |
| Průměr | 9.1 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.8 °C |
| Maximum | 20.2 °C |
| Průměr | 13.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -10.2 °C |
| Maximum | 20.2 °C |
| Průměr | 0.7 °C |
Úterý – 19.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí