Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 383
Identifikátor tohoto měřidla: 383
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 19.5.2026 v 01:45 | 7.3 °C |
| 16.5.2026 v 01:40 | 8.0 °C |
| 14.5.2026 v 22:00 | 9.1 °C |
| 14.5.2026 v 14:45 | 15.7 °C |
| 12.5.2026 v 19:45 | 6.0 °C |
| 12.5.2026 v 05:05 | 6.1 °C |
| 11.5.2026 v 22:15 | 12.1 °C |
| 10.5.2026 v 07:15 | 10.0 °C |
| 8.5.2026 v 03:15 | 10.4 °C |
| 8.5.2026 v 01:15 | 11.1 °C |
Statistiky údajů
| 20.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 7.3 °C |
| Maximum | 7.3 °C |
| Průměr | 7.3 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.1 °C |
| Maximum | 22.7 °C |
| Průměr | 18.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -15.1 °C |
| Maximum | 22.7 °C |
| Průměr | 2.6 °C |
Středa – 20.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí