Počasí

SKICENTRUM Miroslav Lipová Lázně, Teplota vzduchu
Miroslav Lipova lázně - Horní stanice LD2.6 °C
| Oblast | Olomoucký kraj, Jeseníky (MS) |
| GPS | 50°12'42.1"N; 17°07'12.3"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 330
Identifikátor tohoto měřidla: 330
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.5.2026 v 22:40 | 2.6 °C |
| 12.5.2026 v 22:35 | 2.7 °C |
| 12.5.2026 v 22:30 | 2.7 °C |
| 12.5.2026 v 22:25 | 2.7 °C |
| 12.5.2026 v 22:20 | 2.7 °C |
| 12.5.2026 v 22:15 | 2.7 °C |
| 12.5.2026 v 22:10 | 2.6 °C |
| 12.5.2026 v 22:05 | 2.5 °C |
| 12.5.2026 v 22:00 | 2.4 °C |
| 12.5.2026 v 21:55 | 2.2 °C |
Statistiky údajů
| 12.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.2 °C |
| Maximum | 9.1 °C |
| Průměr | 5.5 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.2 °C |
| Maximum | 16.4 °C |
| Průměr | 9.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.2 °C |
| Maximum | 22.1 °C |
| Průměr | 12.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.8 °C |
| Maximum | 22.1 °C |
| Průměr | 2.7 °C |
Úterý – 12.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

