Počasí

SKICENTRUM Miroslav Lipová Lázně, Rosny bod (WBT)
Výstupní stanice lanové dráhy12 °C
| Oblast | Olomoucký kraj, Jeseníky (MS) |
| GPS | 50°12'42.1"N; 17°07'12.3"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 332
Identifikátor tohoto měřidla: 332
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 26.5.2026 v 20:00 | 12.0 °C |
| 26.5.2026 v 19:55 | 12.0 °C |
| 26.5.2026 v 19:50 | 12.0 °C |
| 26.5.2026 v 19:45 | 11.9 °C |
| 26.5.2026 v 19:40 | 11.7 °C |
| 26.5.2026 v 19:35 | 11.9 °C |
| 26.5.2026 v 19:30 | 11.8 °C |
| 26.5.2026 v 19:25 | 11.7 °C |
| 26.5.2026 v 19:20 | 11.8 °C |
| 26.5.2026 v 19:15 | 11.7 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 8.4 °C |
| Maximum | 13.7 °C |
| Průměr | 11.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 8.4 °C |
| Maximum | 14.6 °C |
| Průměr | 10.9 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.1 °C |
| Maximum | 16.2 °C |
| Průměr | 6.8 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.0 °C |
| Maximum | 16.2 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

