Počasí

Skiareál Klínovec, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu v dolní části Skiareálu Klínovec.--
| Oblast | Krušné hory |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 219
Identifikátor tohoto měřidla: 219
Kamera v okolí
Sjezdovka Pařezovka, lanovka CineStar Express
Pohled na dolní část sjezdovky Pařezovka směrem k vrcholu Klínovce.
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 25.5.2026 v 21:40 | 17.2 °C |
| 25.5.2026 v 21:35 | 17.2 °C |
| 25.5.2026 v 21:30 | 17.2 °C |
| 25.5.2026 v 21:25 | 17.2 °C |
| 25.5.2026 v 21:20 | 17.2 °C |
| 25.5.2026 v 21:15 | 20.7 °C |
| 25.5.2026 v 21:10 | 20.7 °C |
| 25.5.2026 v 21:05 | 20.7 °C |
| 25.5.2026 v 21:00 | 20.7 °C |
| 25.5.2026 v 20:55 | 20.7 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.2 °C |
| Maximum | 23.4 °C |
| Průměr | 18.2 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.2 °C |
| Maximum | 25.3 °C |
| Průměr | 10.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -18.8 °C |
| Maximum | 25.3 °C |
| Průměr | 4.0 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Sjezdovka Pařezovka, lanovka CineStar Express
Pohled na dolní část sjezdovky Pařezovka směrem k vrcholu Klínovce.