Počasí

Obec Prusinovice, Teplota vzduchu
Aktuální teplota v Prusinovicích u Bystřice pod Hostýnem22 °C
| Oblast | Zlínský kraj |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 416
Identifikátor tohoto měřidla: 416
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 22.5.2026 v 19:35 | 22.0 °C |
| 22.5.2026 v 19:30 | 22.0 °C |
| 22.5.2026 v 19:25 | 22.0 °C |
| 22.5.2026 v 19:20 | 22.0 °C |
| 22.5.2026 v 19:15 | 22.0 °C |
| 22.5.2026 v 19:10 | 22.0 °C |
| 22.5.2026 v 19:05 | 22.0 °C |
| 22.5.2026 v 19:00 | 22.0 °C |
| 22.5.2026 v 18:55 | 22.0 °C |
| 22.5.2026 v 18:50 | 22.0 °C |
Statistiky údajů
| 22.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 7.0 °C |
| Maximum | 22.0 °C |
| Průměr | 16.4 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.0 °C |
| Maximum | 24.0 °C |
| Průměr | 14.5 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.0 °C |
| Maximum | 25.0 °C |
| Průměr | 13.8 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -15.0 °C |
| Maximum | 25.0 °C |
| Průměr | 5.7 °C |
Pátek – 22.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí