Počasí

Město Třebíč, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu na letišti Třebíč.Letiště Třebíč, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu na letišti Třebíč.0 °C
| Oblast | Třebíč, Třebíč |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 372
Identifikátor tohoto měřidla: 372
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 10.4.2026 v 15:55 | 0.0 °C |
| 10.4.2026 v 15:50 | 0.0 °C |
| 10.4.2026 v 15:45 | 0.0 °C |
| 10.4.2026 v 15:40 | 0.0 °C |
| 10.4.2026 v 15:35 | 0.0 °C |
| 10.4.2026 v 15:30 | 0.0 °C |
| 10.4.2026 v 15:25 | 0.0 °C |
| 10.4.2026 v 15:20 | 0.0 °C |
| 10.4.2026 v 15:15 | 0.0 °C |
| 10.4.2026 v 15:10 | 0.0 °C |
Statistiky údajů
| 10.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 15. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 14.2 °C |
| Průměr | 3.2 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 21.3 °C |
| Průměr | 5.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.0 °C |
| Maximum | 21.3 °C |
| Průměr | 1.6 °C |
Pátek – 10.4.2026
15. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí