Počasí

Město Brno, Teplota vzduchu
Teplota ovzduší měřená na hvězdárně Mikuláše Koperníka v BrněKoupaliště Dobrák, Teplota vzduchu
Teplota ovzduší měřená na hvězdárně Mikuláše Koperníka v Brně--
| Oblast | Brno, Brno |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 61
Identifikátor tohoto měřidla: 61
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 25.5.2026 v 21:40 | 23.2 °C |
| 25.5.2026 v 21:35 | 23.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:30 | 23.6 °C |
| 25.5.2026 v 21:25 | 23.6 °C |
| 25.5.2026 v 21:20 | 23.6 °C |
| 25.5.2026 v 21:15 | 23.9 °C |
| 25.5.2026 v 21:10 | 24.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:05 | 24.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:00 | 24.4 °C |
| 25.5.2026 v 20:55 | 24.8 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 17.7 °C |
| Maximum | 30.9 °C |
| Průměr | 24.5 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.6 °C |
| Maximum | 32.3 °C |
| Průměr | 16.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -10.9 °C |
| Maximum | 32.3 °C |
| Průměr | 7.6 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

