Počasí

Lyžařský vlek Radvanice, Teplota vzduchu
Aktuální teplota vzduchu v Radvanicích17.6 °C
| Oblast | Jestřebí hory |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 414
Identifikátor tohoto měřidla: 414
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 22.5.2026 v 19:35 | 17.6 °C |
| 22.5.2026 v 19:30 | 17.5 °C |
| 22.5.2026 v 19:25 | 17.4 °C |
| 22.5.2026 v 19:20 | 17.5 °C |
| 22.5.2026 v 19:15 | 17.7 °C |
| 22.5.2026 v 19:10 | 17.8 °C |
| 22.5.2026 v 19:05 | 18.0 °C |
| 22.5.2026 v 19:00 | 18.3 °C |
| 22.5.2026 v 18:55 | 18.5 °C |
| 22.5.2026 v 18:50 | 18.7 °C |
Statistiky údajů
| 22.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 9.3 °C |
| Maximum | 28.2 °C |
| Průměr | 17.6 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.1 °C |
| Maximum | 28.8 °C |
| Průměr | 14.1 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.7 °C |
| Maximum | 30.3 °C |
| Průměr | 12.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -15.7 °C |
| Maximum | 30.3 °C |
| Průměr | 3.9 °C |
Pátek – 22.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí