Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 165
Identifikátor tohoto měřidla: 165
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 14.5.2026 v 22:55 | 12.1 °C |
| 14.5.2026 v 22:50 | 12.1 °C |
| 14.5.2026 v 22:45 | 12.4 °C |
| 14.5.2026 v 22:40 | 12.4 °C |
| 14.5.2026 v 22:35 | 12.4 °C |
| 14.5.2026 v 22:30 | 12.4 °C |
| 14.5.2026 v 22:25 | 12.4 °C |
| 14.5.2026 v 22:20 | 12.4 °C |
| 14.5.2026 v 22:15 | 12.4 °C |
| 14.5.2026 v 22:10 | 12.4 °C |
Statistiky údajů
| 14.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.5 °C |
| Maximum | 18.0 °C |
| Průměr | 11.1 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.5 °C |
| Maximum | 19.3 °C |
| Průměr | 11.8 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.0 °C |
| Maximum | 25.8 °C |
| Průměr | 14.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.7 °C |
| Maximum | 25.8 °C |
| Průměr | 5.1 °C |
Čtvrtek – 14.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
