Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 166
Identifikátor tohoto měřidla: 166
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 16.5.2026 v 06:50 | 24.8 °C |
| 16.5.2026 v 06:45 | 24.8 °C |
| 16.5.2026 v 06:40 | 24.8 °C |
| 16.5.2026 v 06:35 | 24.8 °C |
| 16.5.2026 v 06:30 | 24.8 °C |
| 16.5.2026 v 06:25 | 24.8 °C |
| 16.5.2026 v 06:20 | 24.8 °C |
| 16.5.2026 v 06:15 | 24.8 °C |
| 16.5.2026 v 06:10 | 24.8 °C |
| 16.5.2026 v 06:05 | 24.7 °C |
Statistiky údajů
| 16.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 24.7 °C |
| Maximum | 25.6 °C |
| Průměr | 25.2 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 22.8 °C |
| Maximum | 27.9 °C |
| Průměr | 25.2 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 20.2 °C |
| Maximum | 28.1 °C |
| Průměr | 24.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 16.7 °C |
| Maximum | 28.1 °C |
| Průměr | 24.3 °C |
Sobota – 16.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
