Počasí

Koupaliště Rusava, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu na kouplaišti Rusava--
| Oblast | Rusava |
| GPS | 49°20'28.59"N; 17°41'20.82"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 48
Identifikátor tohoto měřidla: 48
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 25.5.2026 v 21:40 | 16.8 °C |
| 25.5.2026 v 21:35 | 17.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:30 | 17.1 °C |
| 25.5.2026 v 21:25 | 17.1 °C |
| 25.5.2026 v 21:20 | 17.3 °C |
| 25.5.2026 v 21:15 | 17.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:10 | 17.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:05 | 17.7 °C |
| 25.5.2026 v 21:00 | 18.1 °C |
| 25.5.2026 v 20:55 | 18.3 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.5 °C |
| Maximum | 33.8 °C |
| Průměr | 21.8 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.7 °C |
| Maximum | 37.0 °C |
| Průměr | 15.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.9 °C |
| Maximum | 37.0 °C |
| Průměr | 5.9 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
