Počasí

Koupaliště Rusava, Teplota vody
Teplota vody v hlavním bazénu koupaliště Rusava14.7 °C
| Oblast | Rusava |
| GPS | 49°20'28.59"N; 17°41'20.82"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 60
Identifikátor tohoto měřidla: 60
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.5.2026 v 22:40 | 14.7 °C |
| 12.5.2026 v 22:35 | 14.7 °C |
| 12.5.2026 v 22:30 | 14.7 °C |
| 12.5.2026 v 22:25 | 14.7 °C |
| 12.5.2026 v 22:20 | 14.7 °C |
| 12.5.2026 v 22:15 | 14.7 °C |
| 12.5.2026 v 22:10 | 14.6 °C |
| 12.5.2026 v 22:05 | 14.6 °C |
| 12.5.2026 v 22:00 | 14.6 °C |
| 12.5.2026 v 21:55 | 14.7 °C |
Statistiky údajů
| 12.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 13.9 °C |
| Maximum | 16.2 °C |
| Průměr | 14.7 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 13.9 °C |
| Maximum | 18.0 °C |
| Průměr | 15.8 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.3 °C |
| Maximum | 19.0 °C |
| Průměr | 16.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.0 °C |
| Maximum | 19.0 °C |
| Průměr | 6.4 °C |
Úterý – 12.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
