Počasí

Kleť, Šumavské podhůří, Teplota vzduchu
Teplota ovzduší měřená na vrcholu hory Kleť v podhůhří Šumavy15.2 °C
| Oblast | Šumava |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 67
Identifikátor tohoto měřidla: 67
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 26.5.2026 v 04:35 | 15.2 °C |
| 26.5.2026 v 04:30 | 14.8 °C |
| 26.5.2026 v 04:25 | 14.5 °C |
| 26.5.2026 v 04:20 | 14.6 °C |
| 26.5.2026 v 04:15 | 14.5 °C |
| 26.5.2026 v 04:10 | 14.3 °C |
| 26.5.2026 v 04:05 | 14.2 °C |
| 26.5.2026 v 04:00 | 14.4 °C |
| 26.5.2026 v 03:55 | 14.7 °C |
| 26.5.2026 v 03:50 | 15.0 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 13.8 °C |
| Maximum | 16.1 °C |
| Průměr | 14.8 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 13.3 °C |
| Maximum | 29.8 °C |
| Průměr | 19.1 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.9 °C |
| Maximum | 29.9 °C |
| Průměr | 11.4 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.3 °C |
| Maximum | 29.9 °C |
| Průměr | 3.2 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

