Počasí

Horní Bečva, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu u hotelu Duo na Horní Bečvě.--
| Oblast | Beskydy, Vsetínské beskydy |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 232
Identifikátor tohoto měřidla: 232
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 25.5.2026 v 21:40 | 14.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:35 | 14.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:30 | 14.8 °C |
| 25.5.2026 v 21:25 | 14.8 °C |
| 25.5.2026 v 21:20 | 15.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:15 | 15.1 °C |
| 25.5.2026 v 21:10 | 15.6 °C |
| 25.5.2026 v 21:05 | 16.2 °C |
| 25.5.2026 v 21:00 | 16.5 °C |
| 25.5.2026 v 20:55 | 16.5 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 14.0 °C |
| Maximum | 30.0 °C |
| Průměr | 20.2 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.5 °C |
| Maximum | 30.6 °C |
| Průměr | 13.4 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.7 °C |
| Maximum | 30.6 °C |
| Průměr | 5.2 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí