Počasí

Obec Chvalčov - Říka, Teplota vzduchu Chvalčov
Chvalčov - Říka7.6 °C
| Oblast | Chvalčov |
| GPS | 49°23'8.81"N, 17°42'57.6"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 311
Identifikátor tohoto měřidla: 311
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 15.5.2026 v 21:40 | 7.6 °C |
| 15.5.2026 v 21:35 | 7.7 °C |
| 15.5.2026 v 21:30 | 7.8 °C |
| 15.5.2026 v 21:25 | 7.9 °C |
| 15.5.2026 v 21:20 | 8.0 °C |
| 15.5.2026 v 21:15 | 8.1 °C |
| 15.5.2026 v 21:10 | 8.3 °C |
| 15.5.2026 v 21:05 | 8.4 °C |
| 15.5.2026 v 21:00 | 8.6 °C |
| 15.5.2026 v 20:55 | 8.7 °C |
Statistiky údajů
| 15.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 7.6 °C |
| Maximum | 12.4 °C |
| Průměr | 10.0 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.7 °C |
| Maximum | 18.8 °C |
| Průměr | 11.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.5 °C |
| Maximum | 25.3 °C |
| Průměr | 13.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.8 °C |
| Maximum | 25.3 °C |
| Průměr | 4.4 °C |
Pátek – 15.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí