Počasí

Skiareál - Skipark Filipovice, Teplota vzduchu - Nástup LD
Teplota vzduchu - Nástup LD--
| Oblast | Jeseníky, Jeseníky (MS) |
| GPS | 50°15'53.10"N, 17°17'03.34"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 466
Identifikátor tohoto měřidla: 466
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 7.5.2026 v 13:25 | 18.4 °C |
| 7.5.2026 v 13:20 | 18.3 °C |
| 7.5.2026 v 13:15 | 18.5 °C |
| 7.5.2026 v 13:10 | 18.6 °C |
| 7.5.2026 v 13:05 | 19.1 °C |
| 7.5.2026 v 13:00 | 19.2 °C |
| 7.5.2026 v 12:55 | 19.1 °C |
| 7.5.2026 v 12:50 | 18.5 °C |
| 7.5.2026 v 12:45 | 18.4 °C |
| 7.5.2026 v 12:40 | 18.6 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.7 °C |
| Maximum | 24.0 °C |
| Průměr | 15.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.2 °C |
| Maximum | 24.0 °C |
| Průměr | 3.2 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

