Počasí

Skiareál - Skipark Filipovice, Rosný bod (WBT) - Výstup LD
Rosný bod (WBT) - Výstup LD--
| Oblast | Jeseníky, Jeseníky (MS) |
| GPS | 50°12'42.10"N, 17°9'34.89"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 465
Identifikátor tohoto měřidla: 465
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 6.5.2026 v 03:15 | 4.4 °C |
| 5.5.2026 v 15:45 | 4.1 °C |
| 4.5.2026 v 15:50 | 6.2 °C |
| 4.5.2026 v 15:45 | 6.3 °C |
| 4.5.2026 v 15:40 | 6.2 °C |
| 4.5.2026 v 15:35 | 6.0 °C |
| 4.5.2026 v 15:30 | 5.7 °C |
| 4.5.2026 v 15:25 | 5.8 °C |
| 4.5.2026 v 15:20 | 5.7 °C |
| 4.5.2026 v 15:15 | 5.4 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -3.0 °C |
| Maximum | 6.3 °C |
| Průměr | 4.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -20.5 °C |
| Maximum | 6.3 °C |
| Průměr | -5.7 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Měřidla v okolí

