Počasí

Ski areál Mezihoří Chomutov, Teplota nástupní stanice
Teplota nástupní stanice2.9 °C
| Oblast | Ústecký kraj, Chomutov |
| GPS | 50°32'5.759"N, 13°21'51.392"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 474
Identifikátor tohoto měřidla: 474
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.5.2026 v 22:40 | 2.9 °C |
| 12.5.2026 v 22:35 | 2.9 °C |
| 12.5.2026 v 22:30 | 3.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:25 | 3.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:20 | 3.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:15 | 3.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:10 | 3.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:05 | 3.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:00 | 3.1 °C |
| 12.5.2026 v 21:55 | 3.1 °C |
Statistiky údajů
| 12.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.5 °C |
| Maximum | 7.7 °C |
| Průměr | 3.6 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.5 °C |
| Maximum | 16.6 °C |
| Průměr | 6.8 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.5 °C |
| Maximum | 22.1 °C |
| Průměr | 10.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -17.3 °C |
| Maximum | 22.1 °C |
| Průměr | 1.9 °C |
Úterý – 12.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

