Počasí

Ski areál Mezihoří Chomutov, Mokrá teplota nástupní stanice
Mokrá teplota nástupní stanice-7.5 °C
| Oblast | Ústecký kraj, Chomutov |
| GPS | 50°32'5.759"N, 13°21'51.392"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 476
Identifikátor tohoto měřidla: 476
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 30.4.2026 v 05:40 | -7.5 °C |
| 30.4.2026 v 05:35 | -7.5 °C |
| 30.4.2026 v 05:30 | -7.5 °C |
| 30.4.2026 v 05:25 | -7.4 °C |
| 30.4.2026 v 05:15 | -7.5 °C |
| 30.4.2026 v 05:10 | -7.5 °C |
| 30.4.2026 v 05:05 | -7.4 °C |
| 30.4.2026 v 05:00 | -7.4 °C |
| 30.4.2026 v 04:55 | -7.4 °C |
| 30.4.2026 v 04:50 | -7.4 °C |
Statistiky údajů
| 30.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -7.5 °C |
| Maximum | -6.0 °C |
| Průměr | -6.8 °C |
| 18. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -7.5 °C |
| Maximum | 4.4 °C |
| Průměr | -1.3 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -7.5 °C |
| Maximum | 11.1 °C |
| Průměr | 1.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -19.3 °C |
| Maximum | 11.1 °C |
| Průměr | -1.1 °C |
Čtvrtek – 30.4.2026
18. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Měřidla v okolí

