Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 260
Identifikátor tohoto měřidla: 260
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.5.2026 v 22:40 | 3.4 °C |
| 12.5.2026 v 22:35 | 3.3 °C |
| 12.5.2026 v 22:30 | 3.3 °C |
| 12.5.2026 v 22:25 | 3.5 °C |
| 12.5.2026 v 22:20 | 3.5 °C |
| 12.5.2026 v 22:15 | 3.7 °C |
| 12.5.2026 v 22:10 | 3.8 °C |
| 12.5.2026 v 22:05 | 3.8 °C |
| 12.5.2026 v 22:00 | 3.8 °C |
| 12.5.2026 v 21:55 | 3.8 °C |
Statistiky údajů
| 12.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.3 °C |
| Maximum | 10.2 °C |
| Průměr | 7.5 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.3 °C |
| Maximum | 14.8 °C |
| Průměr | 9.4 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.6 °C |
| Maximum | 22.4 °C |
| Průměr | 12.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -17.2 °C |
| Maximum | 22.4 °C |
| Průměr | 2.7 °C |
Úterý – 12.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
