Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 407
Identifikátor tohoto měřidla: 407
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 20.5.2026 v 13:00 | 32.9 °C |
| 20.5.2026 v 12:55 | 32.3 °C |
| 20.5.2026 v 12:50 | 34.2 °C |
| 20.5.2026 v 12:45 | 29.3 °C |
| 20.5.2026 v 12:40 | 34.1 °C |
| 20.5.2026 v 12:35 | 35.3 °C |
| 20.5.2026 v 12:30 | 35.6 °C |
| 20.5.2026 v 12:25 | 29.8 °C |
| 20.5.2026 v 12:20 | 31.5 °C |
| 20.5.2026 v 12:15 | 33.6 °C |
Statistiky údajů
| 20.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 7.6 °C |
| Maximum | 42.1 °C |
| Průměr | 22.7 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.6 °C |
| Maximum | 42.1 °C |
| Průměr | 14.7 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.2 °C |
| Maximum | 43.8 °C |
| Průměr | 12.4 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.6 °C |
| Maximum | 43.8 °C |
| Průměr | 3.3 °C |
Středa – 20.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí