Počasí

Ski areál Velflink Pernink, Teplota
Teplota vzduchu ve ski areálu Velflink.0.1 °C
| Oblast | Krušné hory |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 462
Identifikátor tohoto měřidla: 462
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 17.5.2026 v 03:15 | 0.1 °C |
| 17.5.2026 v 03:10 | 0.4 °C |
| 17.5.2026 v 03:05 | 0.3 °C |
| 17.5.2026 v 03:00 | 1.1 °C |
| 17.5.2026 v 02:55 | 1.1 °C |
| 17.5.2026 v 02:50 | 1.8 °C |
| 17.5.2026 v 02:45 | 2.0 °C |
| 17.5.2026 v 02:40 | 2.1 °C |
| 17.5.2026 v 02:35 | 2.2 °C |
| 17.5.2026 v 02:30 | 2.3 °C |
Statistiky údajů
| 17.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.1 °C |
| Maximum | 2.4 °C |
| Průměr | 1.6 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.0 °C |
| Maximum | 16.8 °C |
| Průměr | 5.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.0 °C |
| Maximum | 21.9 °C |
| Průměr | 8.8 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -16.4 °C |
| Maximum | 43.7 °C |
| Průměr | 2.0 °C |
Neděle – 17.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí