Počasí

Ski areál Alšovka - Měděnec, Teplota
Teplota vzduchu ve skiareálu Alšovka u Měděnce.9.5 °C
| Oblast | Krušné hory (ULK) |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 478
Identifikátor tohoto měřidla: 478
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 21.5.2026 v 00:55 | 9.5 °C |
| 21.5.2026 v 00:50 | 9.5 °C |
| 21.5.2026 v 00:45 | 9.4 °C |
| 21.5.2026 v 00:40 | 9.4 °C |
| 21.5.2026 v 00:35 | 9.4 °C |
| 21.5.2026 v 00:30 | 9.4 °C |
| 21.5.2026 v 00:25 | 9.4 °C |
| 21.5.2026 v 00:20 | 9.4 °C |
| 21.5.2026 v 00:15 | 9.5 °C |
| 21.5.2026 v 00:10 | 9.5 °C |
Statistiky údajů
| 21.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 9.4 °C |
| Maximum | 9.6 °C |
| Průměr | 9.5 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.7 °C |
| Maximum | 16.7 °C |
| Průměr | 11.7 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.2 °C |
| Maximum | 22.6 °C |
| Průměr | 10.3 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -11.9 °C |
| Maximum | 22.6 °C |
| Průměr | 3.6 °C |
Čtvrtek – 21.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí