Počasí

Rekreační středisko Trnava u Zlína, Teplota
Teplota vzduchu14.6 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Hostýnské hory, Trnava u Zlína |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 170
Identifikátor tohoto měřidla: 170
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 19.5.2026 v 07:05 | 14.6 °C |
| 19.5.2026 v 07:00 | 14.9 °C |
| 19.5.2026 v 06:55 | 14.4 °C |
| 19.5.2026 v 06:50 | 13.3 °C |
| 19.5.2026 v 06:45 | 12.6 °C |
| 19.5.2026 v 06:40 | 12.6 °C |
| 19.5.2026 v 06:35 | 11.6 °C |
| 19.5.2026 v 06:30 | 10.8 °C |
| 19.5.2026 v 06:25 | 9.1 °C |
| 19.5.2026 v 06:20 | 10.6 °C |
Statistiky údajů
| 19.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.1 °C |
| Maximum | 14.9 °C |
| Průměr | 6.8 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.1 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 8.3 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.2 °C |
| Maximum | 27.4 °C |
| Průměr | 12.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.7 °C |
| Maximum | 27.4 °C |
| Průměr | 5.1 °C |
Úterý – 19.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

