Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 477
Identifikátor tohoto měřidla: 477
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.5.2026 v 22:40 | 5.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:35 | 5.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:30 | 5.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:25 | 5.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:20 | 5.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:15 | 5.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:10 | 5.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:05 | 5.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:00 | 5.0 °C |
| 12.5.2026 v 21:55 | 5.0 °C |
Statistiky údajů
| 12.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.0 °C |
| Maximum | 12.6 °C |
| Průměr | 8.3 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.0 °C |
| Maximum | 20.5 °C |
| Průměr | 11.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.0 °C |
| Maximum | 29.3 °C |
| Průměr | 15.1 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -10.8 °C |
| Maximum | 29.3 °C |
| Průměr | 4.6 °C |
Úterý – 12.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí