Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 402
Identifikátor tohoto měřidla: 402
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 26.5.2026 v 04:35 | 12.1 °C |
| 26.5.2026 v 04:30 | 12.4 °C |
| 26.5.2026 v 04:25 | 12.4 °C |
| 26.5.2026 v 04:20 | 12.6 °C |
| 26.5.2026 v 04:15 | 12.5 °C |
| 26.5.2026 v 04:10 | 12.4 °C |
| 26.5.2026 v 04:05 | 12.7 °C |
| 26.5.2026 v 04:00 | 12.7 °C |
| 26.5.2026 v 03:55 | 12.7 °C |
| 26.5.2026 v 03:50 | 12.7 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.1 °C |
| Maximum | 14.8 °C |
| Průměr | 13.4 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.1 °C |
| Maximum | 25.7 °C |
| Průměr | 19.6 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.3 °C |
| Maximum | 27.3 °C |
| Průměr | 13.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -15.4 °C |
| Maximum | 27.3 °C |
| Průměr | 4.9 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí