Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 432
Identifikátor tohoto měřidla: 432
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 23.4.2026 v 00:50 | 5.1 °C |
| 23.4.2026 v 00:45 | 5.1 °C |
| 23.4.2026 v 00:40 | 5.1 °C |
| 23.4.2026 v 00:35 | 5.3 °C |
| 23.4.2026 v 00:30 | 5.3 °C |
| 23.4.2026 v 00:25 | 5.2 °C |
| 23.4.2026 v 00:20 | 5.2 °C |
| 23.4.2026 v 00:15 | 5.2 °C |
| 23.4.2026 v 00:10 | 5.2 °C |
| 23.4.2026 v 00:05 | 5.3 °C |
Statistiky údajů
| 14.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -11.9 °C |
| Maximum | 23.4 °C |
| Průměr | 3.9 °C |
Čtvrtek – 14.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
