Počasí

Město Plzeň, Teplota
Teplota ve městě Plzeň na sídlišti Košutka.Zdroj: meteoplzen.cz
9.4 °C
| Oblast | Plzeňský kraj |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 435
Identifikátor tohoto měřidla: 435
Kamera v okolí
Sídliště Košutka
Pohled na plzeňské sídliště Koštuka směrem na východ na Blovec..
Zdroj: meteoplzen.cz
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 19.5.2026 v 02:30 | 9.4 °C |
| 19.5.2026 v 02:25 | 9.4 °C |
| 19.5.2026 v 02:20 | 9.6 °C |
| 19.5.2026 v 02:15 | 9.7 °C |
| 19.5.2026 v 02:10 | 9.9 °C |
| 19.5.2026 v 02:05 | 10.2 °C |
| 19.5.2026 v 02:00 | 10.3 °C |
| 19.5.2026 v 01:55 | 10.6 °C |
| 19.5.2026 v 01:50 | 10.6 °C |
| 19.5.2026 v 01:45 | 10.8 °C |
Statistiky údajů
| 19.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 9.4 °C |
| Maximum | 12.1 °C |
| Průměr | 11.2 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.3 °C |
| Maximum | 20.1 °C |
| Průměr | 12.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.4 °C |
| Maximum | 28.7 °C |
| Průměr | 12.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -15.4 °C |
| Maximum | 28.7 °C |
| Průměr | 4.9 °C |
Úterý – 19.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Sídliště Košutka
Pohled na plzeňské sídliště Koštuka směrem na východ na Blovec..
Zdroj: meteoplzen.cz
Měřidla v okolí
