Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 461
Identifikátor tohoto měřidla: 461
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 16.5.2026 v 14:20 | 10.9 °C |
| 16.5.2026 v 14:15 | 11.1 °C |
| 16.5.2026 v 14:10 | 11.3 °C |
| 16.5.2026 v 14:05 | 10.6 °C |
| 16.5.2026 v 14:00 | 10.7 °C |
| 16.5.2026 v 13:55 | 10.8 °C |
| 16.5.2026 v 13:50 | 10.1 °C |
| 16.5.2026 v 13:45 | 10.1 °C |
| 16.5.2026 v 13:40 | 10.0 °C |
| 16.5.2026 v 13:35 | 10.1 °C |
Statistiky údajů
| 16.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 8.1 °C |
| Maximum | 11.3 °C |
| Průměr | 8.9 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.8 °C |
| Maximum | 21.6 °C |
| Průměr | 10.9 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.6 °C |
| Maximum | 27.7 °C |
| Průměr | 13.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -15.2 °C |
| Maximum | 27.7 °C |
| Průměr | 4.1 °C |
Sobota – 16.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí