Počasí

Kozákov, Teplota
Teplota vzduchu ve Skiareálu KozákovSki Kozákov, Teplota
Teplota vzduchu ve Skiareálu Kozákov--
| Oblast | Český ráj, Český ráj |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 455
Identifikátor tohoto měřidla: 455
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 29.3.2026 v 20:30 | 3.0 °C |
| 29.3.2026 v 20:25 | 3.0 °C |
| 29.3.2026 v 20:20 | 3.0 °C |
| 29.3.2026 v 19:50 | 3.0 °C |
| 29.3.2026 v 19:45 | 3.0 °C |
| 29.3.2026 v 19:40 | 3.0 °C |
| 29.3.2026 v 19:35 | 3.0 °C |
| 29.3.2026 v 19:30 | 3.0 °C |
| 29.3.2026 v 19:25 | 3.0 °C |
| 29.3.2026 v 19:20 | 3.0 °C |
Statistiky údajů
| 1.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -11.0 °C |
| Maximum | 13.0 °C |
| Průměr | 0.3 °C |
Středa – 1.4.2026
14. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí