Počasí

Stuhleck, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu ve skiareálu Stuhleck v 1000 m n. m.1 °C
| Oblast | Alpy (ST) |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 408
Identifikátor tohoto měřidla: 408
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 18.5.2026 v 07:00 | 1.0 °C |
| 18.5.2026 v 06:55 | 1.0 °C |
| 18.5.2026 v 06:50 | 1.0 °C |
| 18.5.2026 v 06:45 | 1.0 °C |
| 18.5.2026 v 06:40 | 1.0 °C |
| 18.5.2026 v 06:35 | 1.0 °C |
| 18.5.2026 v 06:30 | 1.0 °C |
| 18.5.2026 v 06:25 | 1.0 °C |
| 18.5.2026 v 06:20 | 1.0 °C |
| 18.5.2026 v 06:15 | 1.0 °C |
Statistiky údajů
| 18.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.0 °C |
| Maximum | 1.0 °C |
| Průměr | 1.0 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.0 °C |
| Maximum | 1.0 °C |
| Průměr | 1.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -4.0 °C |
| Maximum | 8.0 °C |
| Průměr | 1.9 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -15.0 °C |
| Maximum | 8.0 °C |
| Průměr | -3.1 °C |
Pondělí – 18.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí