Počasí

Skiareál Harrachov, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu ve městě Harrachov v Krkonoších.Město Harrachov, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu ve městě Harrachov v Krkonoších.8.8 °C
| Oblast | Harrachov, Harrachov |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 158
Identifikátor tohoto měřidla: 158
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 27.5.2026 v 08:10 | 8.8 °C |
| 27.5.2026 v 08:05 | 8.8 °C |
| 27.5.2026 v 08:00 | 8.8 °C |
| 27.5.2026 v 07:55 | 8.8 °C |
| 27.5.2026 v 07:50 | 8.8 °C |
| 27.5.2026 v 07:45 | 8.8 °C |
| 27.5.2026 v 07:40 | 8.8 °C |
| 27.5.2026 v 07:35 | 8.8 °C |
| 27.5.2026 v 07:30 | 8.8 °C |
| 27.5.2026 v 07:25 | 8.8 °C |
Statistiky údajů
| 27.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 8.8 °C |
| Maximum | 8.8 °C |
| Průměr | 8.8 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 8.8 °C |
| Maximum | 8.8 °C |
| Průměr | 8.8 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 8.8 °C |
| Maximum | 8.8 °C |
| Průměr | 8.8 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.5 °C |
| Maximum | 18.1 °C |
| Průměr | 2.7 °C |
Středa – 27.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí