Počasí

Ski Olešnice, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu ve Ski areálu Olešnice na MoravěMěsto Olešnice, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu ve Ski areálu Olešnice na Moravě20.4 °C
| Oblast | Olešnice, Olešnice |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 449
Identifikátor tohoto měřidla: 449
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 20.5.2026 v 12:10 | 20.4 °C |
| 20.5.2026 v 12:05 | 20.4 °C |
| 20.5.2026 v 12:00 | 20.4 °C |
| 20.5.2026 v 11:55 | 20.4 °C |
| 20.5.2026 v 11:50 | 20.4 °C |
| 20.5.2026 v 11:45 | 20.4 °C |
| 20.5.2026 v 11:40 | 20.4 °C |
| 20.5.2026 v 11:35 | 20.7 °C |
| 20.5.2026 v 11:30 | 20.7 °C |
| 20.5.2026 v 11:25 | 20.7 °C |
Statistiky údajů
| 20.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 14.3 °C |
| Maximum | 20.7 °C |
| Průměr | 16.5 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.7 °C |
| Maximum | 20.7 °C |
| Průměr | 14.3 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.6 °C |
| Maximum | 25.1 °C |
| Průměr | 13.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -16.5 °C |
| Maximum | 25.1 °C |
| Průměr | 5.0 °C |
Středa – 20.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí