Počasí

Obec Sloup, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu v obci Vysočany v Moravském krasu12.1 °C
| Oblast | Moravský kras |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 394
Identifikátor tohoto měřidla: 394
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 21.5.2026 v 00:35 | 12.1 °C |
| 21.5.2026 v 00:30 | 12.3 °C |
| 21.5.2026 v 00:25 | 12.3 °C |
| 21.5.2026 v 00:20 | 12.4 °C |
| 21.5.2026 v 00:15 | 12.4 °C |
| 21.5.2026 v 00:10 | 11.8 °C |
| 21.5.2026 v 00:05 | 11.8 °C |
| 21.5.2026 v 00:00 | 12.2 °C |
| 20.5.2026 v 23:55 | 12.2 °C |
| 20.5.2026 v 23:50 | 12.4 °C |
Statistiky údajů
| 21.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 11.8 °C |
| Maximum | 12.4 °C |
| Průměr | 12.2 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.4 °C |
| Maximum | 22.3 °C |
| Průměr | 12.1 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.9 °C |
| Maximum | 24.9 °C |
| Průměr | 12.1 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.4 °C |
| Maximum | 24.9 °C |
| Průměr | 4.0 °C |
Čtvrtek – 21.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí