Počasí

Obec Loučná nad Desnou, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu v okolí obce Loučná nad Desnou.14.1 °C
| Oblast | Jeseníky |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 142
Identifikátor tohoto měřidla: 142
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 21.5.2026 v 07:30 | 14.1 °C |
| 21.5.2026 v 07:25 | 14.0 °C |
| 21.5.2026 v 07:20 | 14.0 °C |
| 21.5.2026 v 07:15 | 14.0 °C |
| 21.5.2026 v 07:10 | 13.9 °C |
| 21.5.2026 v 07:05 | 13.8 °C |
| 21.5.2026 v 07:00 | 13.8 °C |
| 21.5.2026 v 06:55 | 13.6 °C |
| 21.5.2026 v 06:50 | 13.5 °C |
| 21.5.2026 v 06:45 | 13.5 °C |
Statistiky údajů
| 21.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 10.5 °C |
| Maximum | 14.1 °C |
| Průměr | 11.7 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.3 °C |
| Maximum | 30.8 °C |
| Průměr | 12.7 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.1 °C |
| Maximum | 32.8 °C |
| Průměr | 12.3 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -17.0 °C |
| Maximum | 32.8 °C |
| Průměr | 4.5 °C |
Čtvrtek – 21.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí