Počasí

Město Železná Ruda, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu v Železné Rudě na Šumavě--
| Oblast | Železná Ruda |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 197
Identifikátor tohoto měřidla: 197
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 25.5.2026 v 21:40 | 18.2 °C |
| 25.5.2026 v 21:35 | 18.4 °C |
| 25.5.2026 v 21:30 | 18.4 °C |
| 25.5.2026 v 21:25 | 18.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:20 | 18.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:15 | 18.6 °C |
| 25.5.2026 v 21:10 | 18.6 °C |
| 25.5.2026 v 21:05 | 19.1 °C |
| 25.5.2026 v 21:00 | 19.1 °C |
| 25.5.2026 v 20:55 | 19.8 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.4 °C |
| Maximum | 26.1 °C |
| Průměr | 18.5 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -2.3 °C |
| Maximum | 28.4 °C |
| Průměr | 9.8 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.9 °C |
| Maximum | 28.4 °C |
| Průměr | 2.5 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí