Počasí

Město Uherské Hradiště, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu na letišti Kunovice u Uherského Hradiště.13 °C
| Oblast | Uherské Hradiště |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 446
Identifikátor tohoto měřidla: 446
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.5.2026 v 22:40 | 13.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:35 | 13.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:30 | 13.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:25 | 13.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:20 | 13.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:15 | 13.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:10 | 13.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:05 | 13.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:00 | 13.0 °C |
| 12.5.2026 v 21:55 | 13.0 °C |
Statistiky údajů
| 12.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 10.0 °C |
| Maximum | 21.0 °C |
| Průměr | 15.0 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 10.0 °C |
| Maximum | 22.0 °C |
| Průměr | 17.8 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 10.0 °C |
| Maximum | 27.0 °C |
| Průměr | 20.1 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.0 °C |
| Maximum | 27.0 °C |
| Průměr | 8.7 °C |
Úterý – 12.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
