Počasí

Město Ostrava, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu měřena ve Slezské Ostravě.Letní koupaliště Ostrava Poruba, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu měřena ve Slezské Ostravě.--
| Oblast | Ostrava, Ostrava |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 234
Identifikátor tohoto měřidla: 234
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 25.5.2026 v 21:40 | 20.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:35 | 20.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:30 | 20.8 °C |
| 25.5.2026 v 21:25 | 20.8 °C |
| 25.5.2026 v 21:20 | 21.1 °C |
| 25.5.2026 v 21:15 | 21.1 °C |
| 25.5.2026 v 21:10 | 21.3 °C |
| 25.5.2026 v 21:05 | 21.3 °C |
| 25.5.2026 v 21:00 | 21.6 °C |
| 25.5.2026 v 20:55 | 21.6 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 17.4 °C |
| Maximum | 24.5 °C |
| Průměr | 20.7 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.8 °C |
| Maximum | 26.9 °C |
| Průměr | 15.1 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -9.0 °C |
| Maximum | 26.9 °C |
| Průměr | 6.3 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
