Počasí

Město Olomouc, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu ve městě Olomouc.Plavecký stadion Olomouc, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu ve městě Olomouc.15.5 °C
| Oblast | Olomouc, Olomouc |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 70
Identifikátor tohoto měřidla: 70
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 26.5.2026 v 04:35 | 15.5 °C |
| 26.5.2026 v 04:30 | 15.5 °C |
| 26.5.2026 v 04:25 | 15.5 °C |
| 26.5.2026 v 04:20 | 15.6 °C |
| 26.5.2026 v 04:15 | 15.6 °C |
| 26.5.2026 v 04:10 | 15.7 °C |
| 26.5.2026 v 04:05 | 15.7 °C |
| 26.5.2026 v 04:00 | 15.8 °C |
| 26.5.2026 v 03:55 | 15.9 °C |
| 26.5.2026 v 03:50 | 15.9 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 15.5 °C |
| Maximum | 18.2 °C |
| Průměr | 16.7 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 15.5 °C |
| Maximum | 27.4 °C |
| Průměr | 21.4 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.5 °C |
| Maximum | 30.0 °C |
| Průměr | 16.1 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -11.1 °C |
| Maximum | 30.0 °C |
| Průměr | 7.5 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí