Počasí

Město Mnichovo Hradiště, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu v Mnichově Hradišti--
| Oblast | Středočeský kraj |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 233
Identifikátor tohoto měřidla: 233
Kamera v okolí
Panorama Mnichova Hradiště
Pohled z městského úřadu na kostel sv. Jakuba směrem na zámek Mnichovo Hradiště.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.5.2026 v 19:45 | 7.5 °C |
| 12.5.2026 v 05:05 | 6.1 °C |
| 11.5.2026 v 22:15 | 10.7 °C |
| 10.5.2026 v 07:15 | 10.3 °C |
| 8.5.2026 v 03:15 | 8.7 °C |
| 8.5.2026 v 01:15 | 8.9 °C |
| 7.5.2026 v 15:55 | 18.3 °C |
| 6.5.2026 v 03:15 | 12.0 °C |
| 5.5.2026 v 15:45 | 26.9 °C |
| 4.5.2026 v 15:50 | 25.1 °C |
Statistiky údajů
| 14.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.1 °C |
| Maximum | 10.7 °C |
| Průměr | 8.1 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.8 °C |
| Maximum | 26.9 °C |
| Průměr | 20.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -19.1 °C |
| Maximum | 26.9 °C |
| Průměr | 2.5 °C |
Čtvrtek – 14.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Panorama Mnichova Hradiště
Pohled z městského úřadu na kostel sv. Jakuba směrem na zámek Mnichovo Hradiště.
Měřidla v okolí
