Počasí

Město Klatovy, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu v KlatovechKoupaliště Klatovy, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu v Klatovech8 °C
| Oblast | Klatovy, Klatovy |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 208
Identifikátor tohoto měřidla: 208
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 16.5.2026 v 04:35 | 8.0 °C |
| 16.5.2026 v 04:30 | 8.0 °C |
| 16.5.2026 v 04:25 | 8.3 °C |
| 16.5.2026 v 04:20 | 8.3 °C |
| 16.5.2026 v 04:15 | 8.3 °C |
| 16.5.2026 v 04:10 | 8.3 °C |
| 16.5.2026 v 04:05 | 8.3 °C |
| 16.5.2026 v 04:00 | 8.3 °C |
| 16.5.2026 v 03:55 | 8.5 °C |
| 16.5.2026 v 03:50 | 8.5 °C |
Statistiky údajů
| 16.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 8.0 °C |
| Maximum | 9.7 °C |
| Průměr | 8.7 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.0 °C |
| Maximum | 20.4 °C |
| Průměr | 11.7 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.7 °C |
| Maximum | 26.2 °C |
| Průměr | 14.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.5 °C |
| Maximum | 26.2 °C |
| Průměr | 6.5 °C |
Sobota – 16.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
