Počasí

Město Hořice, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu ve městě Hořice12.8 °C
| Oblast | Královéhradecký kraj |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 406
Identifikátor tohoto měřidla: 406
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 26.5.2026 v 00:56 | 12.8 °C |
| 25.5.2026 v 21:40 | 18.4 °C |
| 25.5.2026 v 21:35 | 18.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:30 | 18.4 °C |
| 25.5.2026 v 21:25 | 19.1 °C |
| 25.5.2026 v 21:15 | 19.6 °C |
| 25.5.2026 v 21:10 | 19.7 °C |
| 25.5.2026 v 21:05 | 20.3 °C |
| 25.5.2026 v 20:55 | 20.2 °C |
| 25.5.2026 v 20:50 | 19.9 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.8 °C |
| Maximum | 12.8 °C |
| Průměr | 12.8 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.1 °C |
| Maximum | 30.9 °C |
| Průměr | 22.9 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 32.5 °C |
| Průměr | 15.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -19.7 °C |
| Maximum | 32.5 °C |
| Průměr | 6.8 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí