Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 305
Identifikátor tohoto měřidla: 305
Kamera v okolí
Děčín, Zámek
Pohled z Pastýřské stěny přes Labe na Děčín. Vlevo Tyršův most, městská knihovna, vpravo Zámek Děčín.
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 26.5.2026 v 00:56 | 20.3 °C |
| 25.5.2026 v 21:40 | 20.3 °C |
| 25.5.2026 v 21:35 | 20.3 °C |
| 25.5.2026 v 21:30 | 20.6 °C |
| 25.5.2026 v 21:25 | 20.9 °C |
| 25.5.2026 v 21:20 | 21.2 °C |
| 25.5.2026 v 21:15 | 21.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:10 | 21.8 °C |
| 25.5.2026 v 21:05 | 21.9 °C |
| 25.5.2026 v 21:00 | 22.2 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 20.3 °C |
| Maximum | 20.3 °C |
| Průměr | 20.3 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 13.4 °C |
| Maximum | 27.6 °C |
| Průměr | 22.7 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.4 °C |
| Maximum | 30.4 °C |
| Průměr | 14.9 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -29.6 °C |
| Maximum | 30.4 °C |
| Průměr | 6.2 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Děčín, Zámek
Pohled z Pastýřské stěny přes Labe na Děčín. Vlevo Tyršův most, městská knihovna, vpravo Zámek Děčín.