Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 369
Identifikátor tohoto měřidla: 369
Kamera v okolí
Bratislavský hrad, Staré město
Pohled z Hradných vršků směrem na centrum Bratislavy. Po pravé straně je Bratislavský hrad.
Zdroj: emeteo.sk
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 25.5.2026 v 21:40 | 22.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:35 | 23.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:30 | 23.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:25 | 23.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:20 | 23.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:15 | 23.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:10 | 25.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:05 | 25.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:00 | 25.0 °C |
| 25.5.2026 v 20:55 | 25.0 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 16.0 °C |
| Maximum | 29.0 °C |
| Průměr | 24.1 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.0 °C |
| Maximum | 29.0 °C |
| Průměr | 16.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -8.0 °C |
| Maximum | 29.0 °C |
| Průměr | 7.6 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Bratislavský hrad, Staré město
Pohled z Hradných vršků směrem na centrum Bratislavy. Po pravé straně je Bratislavský hrad.
Zdroj: emeteo.sk
Měřidla v okolí

